Makijażowe triki na zakrywanie opryszczki

Makijażowe triki na zakrywanie opryszczki
Melissa di Rocco z Unsplash

Przed Tobą długo wyczekiwana impreza okolicznościowa lub event firmowy. Szykowałaś się do niego tygodniami, wybierając odpowiednie stroje oraz kosmetyki, które pozwolą Ci uzyskać efekt WOW. Wydaje Ci się, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, jednak w najważniejszym dniu budzisz się… z opryszczką. Taki scenariusz, chociaż zdecydowanie niepożądany przez kobiety, może mieć miejsce. Jak zabezpieczyć się na tę okoliczność i w szybki, prosty sposób uporać się z problemem, który może stanąć na drodze do pięknego wyglądu i zdecydowanie negatywnie wpłynąć na samopoczucie?

Makijaż na opryszczkę, czyli jak ukryć opryszczkę wargową

My kobiety, nie znamy przypadków beznadziejnych. Istnieje wiele makijażowych trików, które pozwolą cieszyć się idealnym wyglądem pomimo opryszczki. Wiadomo jednak, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Właśnie dlatego, kiedy zauważysz lekkie ściągnięcie na powierzchni swoich ust oraz nasilające się swędzenie, wiedz, że coś się dzieje. Nie zwlekaj, tylko od razu przemyj skórę rozpuszczoną w wodzie aspiryną lub witaminą C. Następnie zastosuj tonik i odsącz go przy pomocy chusteczki. Kiedy podejrzewasz, że opryszczka nadchodzi bądź kiedy już się pojawiła, musisz pamiętać o przestrzeganiu zasad higieny podczas nakładania makijażu. Nietrudno jest rozprowadzić opryszczkę na inne części twarzy, dlatego koniecznością są starannie zdezynfekowane dłonie oraz nakładanie kosmetyków najpierw na dłoń, a dopiero później aplikowanie ich na twarz. Bardzo ważne jest również dokładne umycie, a następnie osuszenie pędzli po wykonaniu make-upu.

Ciekawe rozwiązanie na zimno na ustach dla pragnących wyglądać perfekcyjnie kobiet

Interesujące rozwiązanie proponuje swoim klientkom znana i lubiana marka www.compeed.pl.  Zapewnia ona specjalne plastry na opryszczki, które pomagają w walce z nieprzyjemnymi dolegliwościami. Przede wszystkim na uwagę zasługuje ich wygląd, który sprawia, że są praktycznie niewidoczne. Plasterki działają nieprzerwanie aż do dwunastu godzin od pierwszego zastosowania. Tworzą przyjazne do leczenia środowisko i działają niczym tarcza antywirusowa, dzięki czemu zmniejszają ryzyko zakażenia opryszczką. Proponowane przez markę Compeed rozwiązanie jest niezwykle proste i można je stosować zarówno w dzień, jak i w nocy. Jesteśmy przekonani, że będzie to najlepszy sposób na ukrycie opryszczki, który w stu procentach sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających kobiet, zawsze pragnącym wyglądać perfekcyjnie.

Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ: