Jak zapanować nad uczuciem głodu podczas odchudzania?

Jak zapanować nad uczuciem głodu podczas odchudzania
Brooke Lark z Unsplash

Chcesz zrzucić kilka kilogramów, ale nie możesz przestać myśleć o jedzeniu? Wciąż chodzisz głodna? Sprawdź, jak oszukać swój organizm i ograniczyć łaknienie.

W pierwszych dniach przykładasz się do odchudzania, masz motywację i silną wolę. Pijesz dużo płynów, podjadasz surowe warzywa, nie sięgasz po słodkości i fast foody. Jednak ciągłe uczucie głodu sprawia, że jedzenie wciąż siedzi w Twojej głowie i nie daje o sobie zapomnieć, co utrudnia wykonywanie codziennych czynności.

W końcu dieta zaczyna być dla Ciebie uciążliwa a wymarzona figura wydaje się nieosiągalna. Tracisz chęć do dalszego odchudzania i zaczynasz ponownie folgować sobie z jedzeniem, z nawiązką odzyskując kilogramy, które udało Ci się zrzucić.

Czy da się z tym walczyć?

Istnieje tylko jeden sposób, by zahamować uczucie łaknienia. Należy „przekonać” nasz mózg, że jesteśmy najedzeni. Ośrodek sytości, jaki się w nim znajduje, decyduje o tym, czy odczuwamy głód. Wystarczy wysłać do niego odpowiedni sygnał, by nasz umysł dał się nabrać i myślał, że właśnie spożyliśmy spore danie.

Naukowcy już udowodnili, że spożywanie płynnych posiłków: zup, koktajli, wypełnia żołądek na dłużej. Płyny bardziej rozciągają ściany żołądka przez co sygnał docierający do mózgu jest długotrwały. Przerwy między posiłkami są rzadsze a porcje jakie zjadamy ulegają zmniejszeniu.

Jeśli nie masz czasu na przygotowywanie zup i koktajli lub nie przepadasz za przesiadywaniem w kuchni, mam dla Ciebie idealne rozwiązanie. Sięgnij po SlimXL Drink, napój o jabłkowym, słodkim smaku, który ma tylko 4 kcal i pozwoli Ci zapanować nad łaknieniem. Błonnik jabłkowy wypełni żołądek, a po 15 minutach od wypicia ośrodek sytości w Twoim mózgu będzie przekonany, że zjadłaś porządny posiłek i uczucie głodu minie.

W SlimXL Drink znajdziesz także chrom, ocet jabłkowy, glukomannan, HCA, chitosan i ekstrakt z Garcinia Cambogia. Razem pozwolą Ci one szybciej spalić tkankę tłuszczową i podkręcić metabolizm. Dietetycy od dawna polecają te substancje ze względu na ich udowodnione i skuteczne działanie odchudzające.

Nie chodzisz głodna

SlimXL Drink można stosować jako przekąskę, pełnowartościowy posiłek, bądź pić przed śniadaniem, obiadem czy kolacją w celu zmniejszenia zjadanych porcji. Jest to pożywny i smaczny koktajl, po który będziesz chętnie i często sięgać.

SlimXL to innowacyjny preparat łącząc w sobie trzy kuracje: Drink, Go i Smile. Wspomniany powyżej SlimXL Drink redukuje łaknienie, SlimXL Go spala tkankę tłuszczową i oczyszcza organizm, natomiast SlimXL Smile pozwala zachować dobre samopoczucie i energię.

Tylko połączenie tych trzech produktów daje w pełni satysfakcjonujące rezultaty i pozwala pozbyć się efektu jo-jo. Łatwo zmienisz swoje nawyki żywieniowe i pokochasz swoją nową, szczupłą sylwetkę.

PODZIEL SIĘ: